Poznaj sale szkoleniowe Automobilklubu Polskiego

Automobilklub Polski to podmiot, który może pochwalić się nie tylko ciekawym profilem i wieloletnim doświadczeniem, ale również… imponującym zapleczem.

W jego skład wchodzą, między innymi, sale szkoleniowe w Warszawie, wypada przy tym podkreślić, że nie ma mowy w ich przypadku o miejscach przypadkowych.

Sale szkoleniowe, które posiada Automobilklub służą nie tylko mu samemu. Można je również wynajmować, często mamy więc do czynienia zarówno z klasycznymi szkoleniami, jak i z szeregiem innych spotkań branżowych odbywających się w tej lokalizacji. Już sam dojazd do siedziby Automobilklubu może być argumentem przemawiającym za tym, aby się nią zainteresować. Sale znajdują się w pobliżu centrum miasta, a choć znajduje się tu parking przewidziany dla gości spotkań, bez trudu można dojechać na miejsce także autobusem oraz tramwajem. Znakomite wyposażenie sal to dziś norma, w tym konkretnym miejscu można jednak liczyć również na zaplecze cateringowe, które zasługuje na docenienie tak podczas spotkania, jak i po jego zakończeniu.