Jaką szkołę prawa jazdy w Warszawie warto wybrać?

Szkół praw jazdy w Warszawie jest mnóstwo. Jedne z nich mają długie tradycje, inne powstały niedawno. Do szkół z dużymi tradycjami należy ta, która działa przy automobilklubie Polski.

Szkoła prawa jazdy w Warszawie, która działa przy stowarzyszeniu automobilklub Polski ma wieloletnie tradycje. Siedziba szkoły mieści się przy ulicy Powstańców Śląskich. Ma więc siedzibę w tym samym miejscu co automobilklub. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych kandydatów na kierowców w ofercie szkoły są kursy prawa jazdy na następujące kategorie: A1, A, B, BE, C, CE, D. Każdy kurs składa się z części praktycznej i teoretycznej. Kandydaci na kierowców kategorii A, B, C i D mogą wybrać jedną z dwóch form uczestnictwa w zajęciach teoretycznych. Mogą wysłuchać wykładów w sposób tradycyjny lub wybrać wykłady za prowadzone za pośrednictwem platformy internetowej Metoda e-learning pozwala zaoszczędzić sporo czasu. W cenie kursu na kategorię B są dodatkowo zajęcia na płycie poślizgowej i symulator dachowania.

Prawo jazdy w Warszawie

Atrakcyjną ofertę na kurs prawa jazdy znajdziecie w AutomobilKlub Polski. Sprawdźcie szczegóły www.automobilklubpolski.pl/o-osrodku-szkolenia-kierowcow.