Gdy nauka jazdy nie idzie najlepiej...

Gdy nauka jazdy nie idzie najlepiej…

Zdecydowana większość osób zdających egzamin na prawo jazdy, wspomina go z nutką nostalgii i rozbawieniem. Owszem, we wspomnieniach obecny jest również stres, dzisiejsi kierowcy zwykle przyznają jednak, że nie jest on paraliżujący.

Istnieje jednak pewna grupa osób, które nie myślą o egzaminie z taką beztroską. Nie brakuje przecież kursantów, którzy mają na swoim koncie kilka, a nawet kilkanaście nieudanych podejść. Osoby takie zwykle godzą się z myślą, że nie są stworzone do kierowania samochodem. A gdyby dać sobie jeszcze jedną szansę?

Nie każdy rodzi się z talentem do kierowania pojazdami, każdy jednak może nabyć odpowiednie umiejętności. Musi być tylko umiejętnie prowadzony. Sami instruktorzy również nie mogą być traktowani tak samo. Jedni mają umiejętności pedagogiczne rozwinięte na wysokim poziomie, podczas gdy inni ograniczają się do konsekwentnego wytykania błędów swoim uczniom. Prowadzona przez Automobilklub Polski szkoła prawa jazdy w Warszawie kładzie duży nacisk właśnie na kompetencje zatrudnionej przez siebie kadry. Jest więc znakomitym miejscem dla osób, które do tej pory kończyły próby zdobycia prawa jazdy niepowodzeniem.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *